Рідновірський інформаційно-аналітичний ресурс Головна Реєстрація Вхід
Головна » Статті » Особи

Валентин Дмитрович Шадир – винахідник і цілитель
- Валентине Дмитровичу, судячи з дипломів на стіні Вашого робочого кабінету Ви – ЛАУРЕАТ 1-го Всеукраїнського конкурсу "Лідер паливно-енергетичного комплексу 2000", ЛАУРЕАТ Міжнародного рейтингу “ЗОЛОТА ФОРТУНА” у 2002 р. Наскільки нам відомо, Ви також неодноразово нагороджувалися бронзовими, срібними та золотими медалями на республіканських, всесоюзних виставках досягнення народного господарства і на подібних міжнародних виставках. Але це все – сучасний етап Вашого життєвого шляху, а де і коли він почався?

- За національністю я українець. Народився 20 січня 1937 року в селі ВЕСЕЛІВКА Бобринецького району Кіровоградської області у своєрідному епіцентрі. До міст районного масштабу 35 кілометрів, а обласного - Миколаєва, Кривого Рогу, Кіровограда -100 кілометрів.

- У Вас є сім’я?

- Так, я одружений, маю дочку і сина. Одружився я, щоправда, пізно - у сорок років. Але на те були причини. Спершу ж я закінчив у 1953 році Миколаївське ремісниче училище № 8, потім, у 1959-му - Харківський індустріальний технікум трудових резервів. У 1968-му - Київський інженерно-будівельний інститут (вечірня форма навчання). Потім у 1970-му - Центральний патентний інститут у Москві, з червоним дипломом.

Ще – багато курсів різної спрямованості. Хочу сказати, що дуже багато для розвитку мені дало саме Миколаївське ремісниче училище, я дуже пишаюся тим, що його закінчив. Справжній керівник, інженер, винахідник не може відбутися без уміння працювати руками.

У 5-му класі я залишився без батьків. Вже не було ні бабусі ані діда. Щоб вижити і заробити на навчання малював, грав на весіллях. А також розшифрував древній спосіб лову риби за допомогою статичної електрики. Ловив риби більше, аніж конкуренти і продавав її. Розшифрував інші древні способи використання статичної електрики для інших цілей, чого не вдавалося зробити навіть маститим фахівцям. Якось, не бачивши ніколи радіоприймача, до трофейних навушників зробив перший у селі детекторний радіоприймач. Одержав доступ до архівів Жреців. Після закінчення ремісничого училища працював столяром, плиточником, штукатуром, малярем, освоїв інші робітничі професії. Працював також інструктором передових методів праці, на Миколаївському суднобудівному заводі "ОКЕАН", і на різних будівництвах міста Києва. У вільний від роботи час реставрував годинники, поліграфічну техніку, древні навігаційні, астрономічні прилади визначення точного часу за зірками і сонцем тощо, без який неможливо розшифрувати рукописи Жреців, мореплавців, Ведунів.

- Керівні посади?...

- На інженерних і керівних посадах я також працював. Заступником директора з виробництва будівельного училища №2 у Миколаєві, архітектором, начальником відділу в технічному управлінні Київського міськвиконкому. Потім, щоб було більше можливості працювати над упровадженням своїх винаходів у різних галузях, перейшов на посаду провідного інженера-конструктора, керівника теми в Національному технічному університеті України "Київський Політехнічний Інститут", де й донині працюю.

У нинішній час я ще й член міського товариства винахідників, Старійшина Товариства Оріїв "Перунова Рать", заступник голови об'єднання "Самородок" з ідеологічної роботи, викладач цивільної оборони.

У всесоюзних і республіканських газетах та журналах маю понад 50 публікацій. Автор книг: “Мій досвід для Вашої квартири, дачі, дому”, “Магія чисел”. Брошури "Календар ЖРЕЦІВ" і багатьох інших подібних видань.

- Для багатьох людей Ви відомі як автор понад 70 винаходів з медицини, сільського господарства, будівництва, теплоенергетики… Причому, актуальність цих винаходів з часом зростає. Могли б Ви розповісти про це детальніше.

- З використанням моїх винаходів у різних галузях, розроблених мною особисто робочих креслень і виготовлених мною експериментальних зразків, виготовлялися і виготовляються різні вироби, інструменти, устаткування науково-технічний рівень яких значно вищий за кращі вітчизняні і закордонні зразки. Наприклад:

гідровентиляторні градирні, випарні конденсатори гарячих парів аміаку й інші теплообмінники з гідровентилятором 2,5,7 і більше метрів у діаметрі; Універсальний пневмоінструмент для малярних робіт, а так само для роботи в саду та городі зі змінними робочими органами; пневмошпатель для нанесення шпаклівки; пневмовалик із плоскими щітками для нанесення рельєфної шпаклівки, клейових та олійних фарб; форсунок для нанесення вапняних, крейдових побілок, а також для розпилення купоросних і інших отрутохімікатів у саду й у городі; відцентровий равлик для набризгу різних малярських сумішей; пам'ятники надгробні з марблиту (брекчія) доступні за ціною, але не такі жалюгідні як мозаїчні і не такі дорогі як із граніту; лицювальна опалубка з теплоізоляцією для цоколів, стін з монолітного залізобетону; блоки бруківки для мощення автодоріг, автопід'їздів на присадибних ділянках, дачах, де екологічно неприйнятний бітумний асфальт. Крім того, пропоновані блоки, значно довговічніші від залізобетонних плит і тротуарної плитки Омельченка; доступна за ціною екологічно чиста, довговічна, вологостійка теплоізоляція з відходів виробництва, у якій не розводяться хробаки та комахи; спосіб підводного зберігання солоних огірків, помідорів, баклажанів, кавунів у промислових і домашніх умовах. Слід зазначити, що підводний спосіб збереження квашених кавунів, не тільки краще зберігає їхню смакові і живильні властивості до нового врожаю, а і краще, ніж солона вода, повертає сили знесоленому робітнику, якщо той працює біля доменної печі, у шахті і з потом утрачає багато солей. При апробації на Київському мотоциклетному заводі, шахтах Донбасу, доменних печах Запоріжжя і на інших підприємствах України, Білорусії ми одержали ще один важливий позитивний результат – квашений кавун ефективно лікує від усіх видів ракових захворювань.

Гідрвентиляторні теплообмінники, інерційні двигуни, безнапірна гідротурбіна, гідропривід з магнітною робочою рідиною й електромагнітні заслінки тощо - ці розробки значно перевищують аналогічні вітчизняні і закордонні. Хто цікавиться – дивіться іменний покажчик авторських посвідчень СРСР і патентів Росії, України. Зацікавленим особам можемо показати перераховані вище зразки в експлуатації. Наприклад, аератор води у водоймах площею 0,1-1,5 га, що працює без витрат електроенергії. Такий аератор просто конче потрібний нашому сільському господарству, бо риба гине не тому, що не вистачає їжі, а за браком кисню. Цей аератор може становити інтерес для багатьох рибоводів ще, наприклад, і для зменшення органічних зважених часток у ставках відстійниках атомних і теплових електростанцій, спиртових, крохмальних заводів, фабрик, комбінатів і підприємств.

- Валентине Дмитровичу, Ви співробітничаєте з людьми, про існування яких багато хто просто не здогадуються. Прийнято вважати, що практично всіх Людей Знань у свій час знищила інквізиція.

- Холуї христової віри дійсно попрацювали страшно. Але Знання збережені для нащадків. Мало того - вони щорічно поповнюються.

- А як почалося ваше спілкування...?

- ...і співробітництво. Випадково. Ще в дитинстві, коли я змушений був харчуватися що називається чим Бог послав, у тому числі ягодами, грибами, корінням у лісі, я випадково знайшов і з'їв один корінь. Здивувавшись тому, як я став після цього бачити, я звернувся до бабусі, що була відома в селі тим, що лікує людей і взагалі багато іншого вміє... Виявилося, що це корінь-перевертень знахарів, описаний у древніх слов'янських книгах про лікування. Цей корінь має особливі властивості тільки за унікального збігу обставин. Крім того, я навчився відновлювати колір вицвілих чорнил, тому бабусі залучили мене до відновлення і переписування древніх архівів. Залучили, але не врахували, що я переписував усвідомлено... Циркові фокусники, язичники залучали мене до відновлення і відтворення приладів для фокусів, древніх приладів для визначення часу за сонцем і зірками, календаря слов'янки-Ведун’ї В. Г. Серби і єгипетського астронома Созигена, що став основою для Юліанського календаря, а також запропонованих ними годинних поясів, паралелей і меридіанів. Уточню, що при введенні календаря, особливо годинних поясів, паралелей, їх спотворили до абсурду, що ускладнює розрахунки, визначення місця перебування на Землі, читання старих карт, пошуки скарбів, складання прогнозів погоди, пророкувань тощо.

У 9 років я вже лікував епілепсію. Серйозно цілительством довелося зайнятися після 16 років, коли занедужав на туберкульоз легень. Важка праця на заводі “Океан”, вечірня школа... Надати медичну допомогу Ведуни відмовилися, оскільки я, у свою чергу, відмовився піти учитися і працювати до них у глибоке підпілля. У звичайному житті вони не бачили для мене перспективи. До медичних архівів Жреців, доступ мені так само закрили... У туберкульозному диспансері лікарі паском посадили нирки, а фтиозитом - серце. Помирати не захотів, і довелося самотужки освоювати цілительство. Становище ускладнювалося відсутністю хоч якоїсь допомоги. Заробити ж грошей на добре харчування бракувало здоров'я... Вижив, вилікувався, вступив на навчання до технікуму. І коли держава узяла на себе витрати на моє навчання в технікумі, Ведуни зняли з мене “табу”.

Мною освоєні древні мови і письмена Предків, їхні методи шифровки, конспірації, та інші методи засекречування. З урахуванням досвіду Предків розроблено рецепти зі збереження продуктів харчування та рецепти приготування їжі. Також - методи лікування різних хвороб харчовими продуктами, травами, музикою, співом, фізичними вправами, кодуванням, гіпнозом, самогіпнозом, масажем, русалковим і слов'янським лоскотом чи лоскотом народу Майя, правильними трудовими, спортивними навичками для попередження спортивних і професійних захворювань тощо. Із цілительською метою, а також для інших цілей працюю в області біохімії, вивчаю візуальні, приладові прояви біохімічних процесів до появи симптомів хвороб у рослин, тварин, людей, для профілактики, і превентивного їхнього лікування. Займаюся метафізикою, її "+" і "-", випадками, коли форма, колір не відповідають змістові, коли відсутній логічний взаємозв'язок між формою і змістом. Мене цікавить, чи можливо це пояснити нетрадиційною логікою, нетрадиційними знаннями.

- Лікування яких недуг Вам до снаги?

- Багато різних. Важлива, навіть не назва, а причина хвороби. Установивши причину, я точно зможу сказати людині, чи в змозі я їй допомогти. У виданні «Усе про цілителів» інформацію про мене розмістили майже в самому кінці книги, відповідно до алфавітного порядку. Так і вийшло – звертаються до мене, попередньо пройшовши десятки офіційних і неофіційних лікарів, цілителів і шарлатанів, витративши колосальні гроші, остаточно втративши здоров'я. Я дуже радий, що зміг зцілити тисячі хворих на рак, туберкульоз, нейроінфекції, епілепсію. Є навіть випадки зцілення від шизофренії. Камені в нирках, виразкова хвороба шлунку, спинномозкові грижі, безплідність у чоловіків і жінок, серцево-судинна недостатність... взагалі – багато... Головне – аби людина увімкнула розум, інстинкт, інтуїцію, почала розуміти, що і коли їй можна з’їсти, як ставитися до оточуючих, рідні... Щонеділі з 19.00 я займаюся зі своїми пацієнтами у тренаженому містечку в Гідропарку в Києві.

- Спасибі, Валентине Дмитровичу, за змістовне спілкування. Надана Вами інформація безумовно зацікавить читачів нашого видання і ми з радістю зустрінемося із Вами іще, аби Ви мали змогу дати відповіді на їхні запитання.

- Спасибі і Вам. До нових зустрічей.

Джерело: http://www.viche-info.com/index.php?option=com_content&task=view&id=204&Itemid=5
Категорія: Особи | Додав: Богудан (06.03.2006) | Автор: Ярослав Бабич
Переглядів: 1955 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 4.0/5 |
Всього коментарів: 1
1  
Здравствуйте!
Я бы хотела попасть на прийом к этому целителю, насколько это возможно?

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
П`ятниця, 25.05.2018, 15:38
Меню сайту
Категорії каталога
Світогляд [45]
Суспільство [39]
Влада [26]
Господарство [9]
Наука [29]
Події [28]
Творчість [11]
Розваги [0]
Офіційні папери [2]
Особи [22]
Промови [3]
Відгуки [9]
Форма входу
Логін:
Пароль:
Наше опитування
Чи подобається Вам наш сайт?
Всього відповідей: 196
Пошук
Друзі сайту
Рунный посох: официальный сайт фестиваля славянских искусств Славянская Библиотека: книги, статьи, языческая музыка разных стилей, клипы языческих музыкальных коллективов, видео, ссылки, юзербары, Вече. Славянский информационный каталог Общество Белые Традиции
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
"Віче" © 2018Хостинг від uCoz