Рідновірський інформаційно-аналітичний ресурс Головна Реєстрація Вхід
Головна » Статті » Особи

Богумир Миколаїв: я довго не змінював імені бо вважав, що то лише викличе непорозуміння в родині
03 жовтня 2005 з нами спілкувався хранитель Родового Вогнища Рідної Православної Віри.


Ярослав Бабич :09:36 : Слава Рідним Богам!

Gulya :06:12 : Slava Ridnum Bogam

deti :06:17 : Ярослав, здравст вуйте)

Veleslav Bass :10:43 : доброго дня. Для початку трохи правил і загальної інформації Наші правила прості - чемність і коректність. Знову ж таки, відверто тупі питання не бажані Власне технічна сторона дуже просто, тож поясню коротко - пишете своє ім"я і питання і натискаєте кнопку.

Богумир :10:48 : Слава Роду Всевишньому! Слава Рідним Богам!

Коловрат :10:51 : Привіт усім!

Святозар :10:51 : Слава Рідним Богам!

Рокот Гніву :10:54 : Привіт усім Рідновірам!

Вовк Тризубий :11:20 : Всім добродіям мої привітання

Veleslav Bass :10:57 : Тож... Сьогодні у нас у гостях Богумир, Хранитель Родового Вогнища РПВ

Veleslav Bass :10:58 : І ми починаємо!!! Богумире, для початку в двох словах про свою біографію

Богумир :11:04 : Народився в родині військовослужбовця,закінчив історичний факультет у Кам'янці-Подільському, нині пишу кандидатську в Інституті філософії (тема "РЕлігія та національна ідентичність: досвід українського націотворення"). Рідну віру прийняв у 1997 р. Спонукало до вивчення власного родоводу, а особливо розповіді бабці про її матір - знахарку. З'ясував, що її за відьмацтво було зіславно в монастир у Петербург.

Ярослав Бабич :11:06 : Які люди, книги приципово вплинули на форумування твого світогляду?

Богумир :11:08 : На мене вплинула моя мама, що постійно прививала любов до Вітчизни, біографія С.Бандери, "Мага Віра" Л.Силенка, а також спілкування з Володимиром Куровським. Ну я не буду торкатись захопленням неоплатонізмом

Рокіт Гніву :11:08 : Кажуть до Рідної Віри ви ходили до православної церкви Християнської) та прикладалися до ікон у Хмельницькому?

Богумир :11:10 : Рокіт Гніву, так. Відвідував в Хмельницькому автокефальну церкву. Але ні до хреста, ні до ікон не прикладався

Рокіт Гніву :11:03 : Богумире, чому Ви змінили ім'я з Межимира на Богумира?

Богумир :11:05 : Рокіт Гніву, те ім'я я отримав в РУНВірі і за рішенням Кола Владик, 20 серпня, яке було підтверджене певними духовними знаками прийняв ім'янаречення Хранителя Родового Вогнища, за обрядом Рідної Православної Віри. Я довго не змінював імені бо вважав, що то лише викличе непорозуміння в родині. Але після однієї важливої події в серпні місяці мій погляд суттєво змінився, зараз готуюсь втретє і остання міняти паспорт.

Рокіт Гніву :11:13 : Що з Вами сталося в серпні?

Богумир :11:14 : Рокіт Гніву, 7 днів практикував світоспоглядання у Школі жерців Рідної Православної Віри "ПРАВ".

Оріяна Бабич :11:08 : Богумире, як звати Вашу дружину?

Богумир :11:09 : Я не є одруженим, Оріяно. Моє життя з першим коханням не склалось.

Оріяна Бабич :11:20 : Сумно, Богумире, що у Вас не склалося сімейне життя. гадаю, допоки що - не склалося:) Тим не менше, Ви дбаєте про сина, принаймні я читала про це на одному із форумів РПВ. Скілько йому зараз?

Богумир :11:28 : Оріяно, моєму Мирославу зараз 3 роки та 10 місяців, відправив його 1 вересня в садочок вперше. Він, якщо ви знаєте соціоніку, екстраверт, ефектор 3 квадри (Наполено). Ходить туди із задоволенням.

Ярослав Бабич :11:37 : Щодо соціоніки я дружині згодом поясню:) До якого соціотипу ти сам себе відносиш? Хто, на твою думку - В. Куровський за соціотипом? Яке, як на тебе, практичне значення соціоніки для сучасної Рідної Віри?

Богумир :11:40 : Ярославе, я належу до психотипу "Бальзак" (інтуїтивно-логічний інтроверт). Володимир є "Дон Кіхотом" (інтуїтивно-логічним екстравертом). Соціоніка може суттєво допомогти рідновірам у структураванні своїх організацій, доцільній побудові взаємлвідносин і стосунків. Але до соціоніки обов'язково слід додавати Варнову належність. Не кожен дуал - ідеал!

Veleslav Bass :11:15 : хто був твоїм поводирем у РУНВірі

Рокіт Гніву :11:17 : Хто був поводирем в Автокефальній церкві у Хмельницькому

Богумир :11:20 : В РУНВірі я не мав жодних проводирів, що ти маєш на увазі Велеславе? Рокіт Гніву, ви задаєте питання за принципом: "А баба Яга всегда против". Прошу більш конструктивніше!

Veleslav Bass :11:21 : Наприклад, у Рідній Вірі я багато отримав від Галини Сергіївни Лозко, хоча лозківцем себе не уважаю. Ахто був лідером РУНВіри у той час, коли ти приєднався

Богумир Велеславе, коли я приймав РУНвіру в ній було два керівника: Островський і Силенко, формально я належав, до Громади я підпорядковувалась Силенку.

Ярослав Бабич :11:29 : Що стало причиною твого відходу від РУНВіри?

Богумир :11:30 : Внутрішнє відчутт Древніх Богів, те що вони не зникли і реформувати їх не можливо, як не можливо відмінити повітря, кохання чи життя.

Veleslav Bass :11:29 : Коли ти познайомився з Куровським7 Що вас поєднало? Як власне твоя роль і досягнення по розвитку ХК І РПВ

Богумир :11:32 : З Володимиром познайомився в 1996 р., він тоді був в СНПУ, а я в "Тризубі". Починали з конфронтації та протистояння. З ним тому що знаю, що він віддасть усе в ім'я нашої Вітчизни, вважаю, що це єдиний русин спроможний вивести Рідну Віру на високий рівень розвитку.

Veleslav Bass :11:42 : Власне, мені цікавлять твої захоплення. Триглавом займаєшся? Чому ще присвячуєш вільний час?

Богумир :11:43 : Велеславе, зараз припинив тренуватись, готуюсь до захисту. Завтра, до речі, звіт в аспірантурі за 2004-2005 р. Вільний час присвячую спілкуванню з сином, підготовці до видання "Віровідання Православного", а також радіопередач "Велесова криниця".

Veleslav Bass :11:45 : На якомусь форумі пан Кондратьєв писав, що "Мжимир генетично нахабний". Як ти це оцінюєш? Кажуть, що нахабства друге щастя. Думаю у цьому потренуватися:) Взагалі, які головні риси справжнього рідновірі? яким тре бути у нащ нелегкий час? і чи ти відповідаєш цьому критерію?

Богумир :11:49 : Головними рисами рідновіра має бути - руська мова, щирість з побратимами, фізичне здоров'я, постійне духовне самовдосконалення, відсутність будь-яких маній (головне манії "жидівської провокації").

Ярослав Бабич :11:10 : Що таке "Хранитель Родового Вогнища" які функції на нього покладаються?

Богумир :11:13 : Хранитель Родового Вогнища, це по суті, перший заступник Голови, він є адміністративним керівником Об'єднання. Зберігає у себе печатку, хоругву та статутні документи.

Рокіт Гніву :11:32 : Богумире, Ви поклоняєтеся Богу Роду?

Богумир :11:33 : Рокіт Гніву, я Славлю Всевишнього Рода!

Рокіт Гніву :11:33 : Поясніть це поняття коротко, будь ласка...

Богумир :11:35 : Всевишній Рід - єдиний і багатопроявний! Ми рідко кажемо Бог Род, бо Він проявляється багатьма Богами (Силами). Він вміщує в собі усвідомлений нами прояв Всесвіту. Я живу у світі,а не в літописі і можу бачити та відчувати, що в ньому діється. Рокіт Гніву, жодні письмена для рідновіра не є альфою і омегою Віровідання, тільки життя, тільки справжні відчуття і почуття, дають осягнути сутність світу. Тим більше для мене не є авторитетом у справі Богознавства літописи писані християнами.

Ярослав Бабич :11:49 : Щодо варн. Народжений Селянином може стати Воїном чи Волхвом? Твоя думка.

Богумир :11:54 : Ярославе, Слов'яни можуть належати до усіх варн, але ми потенційно Волхви, особливо Русини. Велеслава, ввжаю нам потрібна соя партія.

Ярослав Бабич :11:56 : Богумире, ти трохи не зрозумів мого запитання. Як на тебе, можливий перехід із одного суспільного стану до іншого в ході Явного життя?

Богумир :11:58 : Ярославе, гадаю це можливо але в дуже рідких випадках. Практично це стається 1 раз на 100 тисяч. Хоча тут жодної статистики виводити неможливо.

Ярослав Бабич :12:00 : Як, за якими ознаками слід визначати, чи належить людина до того чи іншого суспільного стану?

Veleslav Bass :12:07 : цікаво, якими завдатками потрібно володіти,щоб стати волхвом?

Богумир :12:10 : Велеславе, потрібно відчувати, що ти народжений для цього, а головне жити і творити щоденно заради свого Роду. Громада скаже своє слово! Але волхвівство насправді є в середині людини, в її єстві.

Рокіт Гніву :11:54 : За кого Ви голосували під час Помаранчевої Революції?

Богумир :11:55 : Під час революції не голосував, був в наметовому містечку. Голосував в третьому турі проти Януковича.

Veleslav Bass :11:55 : Тобто за Ю? У РПВ не було розбіжностей через політичні погляди?

Богумир :11:59 : Велеславе, ні, ми не втручались в політику, як організація, жодним чином.

Veleslav Bass :12:01 : Богумир, я мав на увазі особисті відносини в середині. Як мені здалося, пан Володимир щиро вірив у Ющенка. Він не намагався якось на вас впливати?

Богумир :12:02 : Велеславе, якраз Володимир серед нас був тим хто Ющенку взагалі не вірив.

Veleslav Bass :12:04 : Мені казав зовсім інше. А наскільки твоє місце у РПВ є важливим. Цікавить чиє слово у вас є вирішальним?

Ярослав Бабич :12:13 : Яким чином приймаються рішення у РВ РПВ з духовних і організаційних питань?

Богумир :12:15 : Ярославе, з духовних - волхвами, з організаціних Колом Владик. Велеславе, ми молились за Ющенка аби він став гідним лідеров, се правда. Але виходячи з суто логічних міркувань ми вже тоді бачили, що він є підставною особою закулісних діячів.

Гість :12:10 : А хто є ті закулісні діячі?

Богумир :12:12 : Гість, я їх зву "новими кочівниками", світовий уряд.

Богумир :12:17 : Дякую усім правдивим рідновірам за питання і приємне спілкування! Хай бережуть Рідні Боги Рід Руський! До зустрічі!

Veleslav Bass :12:17 : Шкода, у пана Богумира обмаль часу. Бувайте!

Джерело: http://www.viche-info.com/index.php?option=com_content&task=view&id=66&Itemid=17
Категорія: Особи | Додав: Богудан (03.03.2006) | Автор: Олександр Холодний
Переглядів: 2008 | Рейтинг: 4.0/3 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вівторок, 23.04.2019, 13:30
Меню сайту
Категорії каталога
Світогляд [45]
Суспільство [39]
Влада [26]
Господарство [9]
Наука [29]
Події [28]
Творчість [11]
Розваги [0]
Офіційні папери [2]
Особи [22]
Промови [3]
Відгуки [9]
Форма входу
Логін:
Пароль:
Наше опитування
Чи подобається Вам наш сайт?
Всього відповідей: 197
Пошук
Друзі сайту
Рунный посох: официальный сайт фестиваля славянских искусств Славянская Библиотека: книги, статьи, языческая музыка разных стилей, клипы языческих музыкальных коллективов, видео, ссылки, юзербары, Вече. Славянский информационный каталог Общество Белые Традиции
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
"Віче" © 2019Хостинг від uCoz