Рідновірський інформаційно-аналітичний ресурс Головна Реєстрація Вхід
Головна » Статті » Події

Провокація Московського патріархату в серці України
12 серпня 2007 року Об`єднання Рідновірів України спільно з громадами „Сонячна”, „Хоривичі” та Українським Звичаєвим козацтвом на Святилищі Сварога, що є Центральним Жертовником України (Старокиївська гора, вул. Володимирська, 2) здійснили обряд Тризни по слов’янських православних Волхвах та язичниках, які загинули в результаті насильницького хрищення України-Руси 6496 (988) року варязьким князем Володимиром-Базилієм. Обряд передбачав зібрання з метою вшанування пам`яті Предків, що загинули в ті буремні роки у боротьбі за право НЕ БУТИ РАБОМ на своїй власній Богами даній землі, та священну ходу до Співочого поля. На Співочому полі, як відомо, стараннями і на кошт Московського Патріархату 12 серпня відбувся святковий концерт популярних іноземних російськомовних виконавців, які, як і тисячі глядачів напевно і не усвідомлювали, що вони, фактично, прийшли святкувати жорстоке вбивство мільйонів своїх Предків слов’ян-русичів (за даними історичних джерел, тільки в ХІ столітті в результаті громадянських війн та повстань проти насильницького хрищення Руси загинуло близько 7 мільйонів русичів-українців).

Про рідновірський захід було завчасно повідомлено органи місцевого самоврядування та Управління у справах релігії м. Києва (лист від 08.08.2007, №051-1876), яке вже у котрий раз порадило рідновірам обрати інші місця для проведення українських традиційних свят подалі від людських очей. Під час здійснення релігійного рідновірського обряду паламар незаконно поставленої нещодавно християнської будівлі (Московського патріархату) почав бити в дзвони так голосно, що не було чути слів поминання Предків. Дерев`яна споруда, збудована місяць тому без дозволу держадміністрації та інших, відповідних статусу цієї землі інстанцій, на самовільно зайнятій заповідній охоронній території, поруч за 10-15 метрів від історичного жертовника. Про цей кричущий факт порушення неодноразово заявляли у ЗМІ працівники Історичного музею України, представники різних державних, громадських та релігійних організацій.

Член Об`єднання рідновірів України Володимир Кагадій звернувся до паламаря, який, на думку очевидців, був напідпитку, і ввічливо попросив не заважати обрядодії (до кінця обряду лишалося 20 хвилин). У відповідь паламар з брутальною нецензурною лайкою та криком, що він, мовляв, не буде слухати якихось язичників, ударив п. В. Кагадія кулаком по голові, внаслідок чого п. Кагадій упав на землю. Кілька рідновірів кинулись на допомогу до місця інциденту. Зав`язалася бійка, під час якої з`явився невідомий з газовим балончиком. Паламаря, який перший розпочав бійку оточуючі називали Сергієм. Саме він, та двоє дебелих чоловіків міцної статури у чорних костюмах, що здійснювали охорону християнської споруди або, можливо, навмисне були найняті Московським Патріархатом для здійснення провокації, розпочали бійку і зірвали проведення Тризни, що тягне за собою відповідальність згідно диспозиції частини 1 статті 180 Кримінального кодексу України (КК), тобто містить ознаки злочину – «Незаконне перешкоджання здійсненню релігійного обряду, що зірвало або поставило під загрозу зриву релігійний обряд» та дій, що підпадають під ознаки злочину, передбаченого частиною 1 ст. 122 КК, або частини 2 ст. 126 КК.

Обряд рідновірів дійсно був брутально зірваний служителями церкви: неприпустимий у святих місцях шум та лемент, брутальна лайка, кровопролиття та намагання розірвати Священне Коло є справжньою наругою над почуттями віруючих і взагалі українцями, які здійснюють обряд на своїй рідній землі. Під час та після інциденту названі вище та інші особи з боку Московського патріархату всіляко проявляли свою зневагу та ненависть до всього українського, починаючи від мови, закінчуючи державними інституціями, чим розпалювали національну, міжконфесійну та міждержавну ворожнечу, і ще більше підсилювали напругу між віруючими та відаючими. Міліція, яка приїхала на місце сутички, чомусь не затримала і не встановила особу того, що застосував газовий балон, хоча цей учасник сховався саме в церкву, так само не встановлювали осіб двох бійців у чорному.

В результаті медичного обстеження виявилось, що п. Кагадій отримав ушкодження тканин голови та тимчасову втрату працездатності, п. Терновий – травму руки та поранення обличчя, а інші – зазнали дії сльозогінного газу.

Об’єднання Рідновірів України вимагає від відповідних органів української державної влади та національних засобів масової інформації негайно відреагувати на цей інцидент, відстояти гідність не тільки рідновірів, а й усього українського народу, держави та права.

Для відстоювання українських національних інтересів вимагаємо покарати винних, як у цьому інциденті, так і в незаконній побудові іноземною ідеологічною структурою, яким є Московський Патріархат, споруди культового призначення у самому серці України-Руси, з якого «пішла земля Руська», на охоронних територіях Музею Історії України. Об`єднання Рідновірів України буде подавати заяви в усі відповідальні установи з вимогою порушити кримінальні справи стосовно суб`єктів зазначених дій, в яких є ознаки злочинів: щодо перешкоджання проведенню релігійного обряду, завдання тілесних ушкоджень, а також незаконного будівництва чужоземної культової споруди.

Ось уже 15 років державні інституції вперто ігнорують вимоги рідновірів щодо надання нашій конфесії рівних прав і свобод, відмовляючи в наданні місця для здійснення релігійних потреб споконвічного автохтонного населення України-Руси.

Незважаючи на ці факти, рідновіри України заявляють, що ми на своїй споконвічній землі, отже ми й надалі будемо здійснювати свої релігійні обряди на згаданому Капищі Сварога – святині рідновірів, яка належить нам по праву спадкоємності від наших Пращурів, православних язичників Київської Русі. Якщо держава не здатна захистити своїх громадян, ми будемо створювати групи самооборони для захисту своїх Святинь!

Ми закликаємо усі Громади Рідновірів України проявити Родову солідарність во славу Рідних Богів та наших Пращурів!

Слава Україні!

Голова Об`єднання Рідновірів України,
Верховна Волхвиня України Зореслава (Галина Сергіївна Лозко)


Джерело: http://www.viche-info.com/index.php?option=com_content&task=view&id=593&Itemid=6
Категорія: Події | Додав: Богудан (15.08.2007) | Автор: Галина Лозко (Зореслава)
Переглядів: 672 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
П`ятниця, 25.05.2018, 15:40
Меню сайту
Категорії каталога
Світогляд [45]
Суспільство [39]
Влада [26]
Господарство [9]
Наука [29]
Події [28]
Творчість [11]
Розваги [0]
Офіційні папери [2]
Особи [22]
Промови [3]
Відгуки [9]
Форма входу
Логін:
Пароль:
Наше опитування
Чи подобається Вам наш сайт?
Всього відповідей: 196
Пошук
Друзі сайту
Рунный посох: официальный сайт фестиваля славянских искусств Славянская Библиотека: книги, статьи, языческая музыка разных стилей, клипы языческих музыкальных коллективов, видео, ссылки, юзербары, Вече. Славянский информационный каталог Общество Белые Традиции
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
"Віче" © 2018Хостинг від uCoz